Vichy Şampuan


Vichy Şampuan
1931 yılından bu yana faaliyetlerini sürdüren dünyaca ünlü Vichy markası, geniş ürün skalasıyla tüm saç ve cilt sorunları için etkili çözümler geliştirmektedir. Vichy termal suyu ile fark yaratmakta; 15 metre yer altından toplanan bu su ile eşsiz zenginliğe sahip ürünleri barındırmaktadır. Mineral yönünden güçlü ürünler cildi güçlendirir, dengeler, çevresele etkenlere karşı koruma sağlar. Hava kirliliği, güneş ışınları gibi sorunlara karşı daha güçlü bir yapı kazandırır.  Vichy İdealia gibi seriler de dâhil olmak üzere Vich termal su tüm ürünlerinde temel aktif içeriği oluşturmaktadır.
Vichy Şampuan
Vich Şampuan Dercos serisi ile karşımıza çıkar. Her ürün kendi içerikleri doğrultusunda en iyi sonucu verir.
Dercos Anti-Sebum Yağlı Saçlar İçin Bakım Şampuanı  
Deri altındaki kıl köklerinin fazla sebum üretmesi nedeniyle yağlanma görülür. Bu fazla yağı dengeleyen Dercos Anti-Sebum Bakım Şampuanı saçlara tazelik ve canlılık kazandırır. Yeniden yağlanmayı geciktirir, bunu yaparken saç derisini tahriş etmez.  Saç dökülmelerinin de önüne geçen ürün saç derisindeki aktivitenin artması ile saç tellerinin deriye daha sağlam tutunmasını sağlar. Zor şekle giren saçlarda da etkili olan ürün alerjiye neden olan herhangi bir kimyasal içermemektedir. Dercos Anti-Sebum Bakım Şampuanı saç derisinin bütünlüğünü korumaya yardım eden 4 aktif madde içerir. Ayrıca hafif yapısıyla sağlıklı saç yapısı kazandırırken zorluk yaratmaz.
Dercos Anti-Pel Sec Kepeğe Karşı Etkili Kuru Saçlar İçin Şampuan Etkinliği
Kepek oluşumunu azaltan ürün saç ve saç derisinde ciddi değişiklikler meydana getirir. Pullanmanın yarattığı rahatsızlık hissini ortadan kaldırır. Kepeği %100’e kadar engellediği klinik testlerde onaylanan ürün, derideki kaşıntı hissini de giderir. Vichy Laboratuarlarında etkinliği defalarca test edilen ürün, eşsiz formülü ve kokusu ile kepekle olan mücadelenizde keyif verici etki yaratacaktır.

Dercos Anti-Pel Shampoo Anti-IR Kepek Karşıtı Şampuan Etkinliği
Hassas ve kaşıntılı saç derisi için özel olarak geliştirilmiş etkinliktir. 6 haftalık kullanım sonrasında yeni kepekleri %100’e kadar gidermektedir. Sosyal alanda yaşanan kepek kaynaklı endişeleri yok eden ürün;
1.       Saç derisindeki kaşıntıyı giderir.
2.      Devamlı kirli saç hissini yok eder.
3.       Dermatolojik gözlemlerde iyileştirici etkisi kanıtlanmıştır.
4.      Vichy Dercos Kepek Karşıtı Şampuan saça eski sağlığını geri kazandırır, pürüzsüz parlak görünüm verir.
5.      “Selenyum Disülfür teknolojisi” ile mikrobiyom dengesinin korunmasına yardımcıdır.
 Dercos Energisant Saç Dökülmesine Karşı Şampuan 
Dökülme sorunu olan kişiler için geliştirilmiştir. Saç kökü çevresinde esneklik yaratarak saç foliküllerinin artmasına destek verir. Deriye daha iyi tutunan saç kökleri ile dökülmelerin önüne geçer. Saçları güçlendiren ürün yeni saç oluşumu için de ideal zemin yaratır. Dökülen saçların yerine daha sağlıklı olanlarının gelmesini sağlar. İçerdiği aminexil maddesi ile yenileyici ve rahatlatıcı etkiye sahiptir.  %90 oranında canlı, güçlü saç gelişimi sunar.
Dercos Neogenic Yoğunlaştırıcı Şampuan 
Pro-Yoğunlaştırma Teknolojisi sayesinde fark yaratan popüler ürünlerden biridir. Stemoksidin ve patentli moleküler sayesinde yıpranan saç tellerine bakım yapar. Saç köklerinin yoğun biçimde beslenmesini sağlayarak yeniden yapılandırılmasına yardım eder.  Alerji nedeni ve cilde zararlı paraben benzeri madde yoktur. Hassas saç derisi olanlar için bu açıdan idealdir. Kadın ve erkeklerde kullanıma uygun ürün dökülme sorunu için de 5 parametrik değer sunar. Hacim, yapısal yoğunlaşma, tellerin kuvvetlenmesi, saç tellerinin güçlenmesi, düzenli görünüme kavuşması ve köklerin beslenerek güçlendirilmesi şeklinde etkiye sahiptir. Vichy Dercos Neogenic Şampuan önceden ıslatılan saça masajla uygulanmalı ve bekletilerek durulanmalıdır. Zenginleştirilmiş hafif yapılı kristal bileşenler sayesinde doğal olarak saçların şekil kazanmasına yardım eder. Ürün saçta herhangi bir kalıntı bırakmaz.

Share this:

CONVERSATION

0 yorum:

Yorum Gönder